Freedom™

Forum Gildii Freedom™


#1 2010-12-17 23:29:10

darkank

Rekrut

Zarejestrowany: 2010-12-17
Posty: 1
Punktów :   

podanie darkanka

Imię: Kamil
Wiek: 15
Poprzednie gildie: Persja
Punkty sławy: 11891
Ranga: 170
Nicki oraz levele bohaterów: 34 darkol, 17 nora, 16 karl, 14 jeffery, 13 joyce i 2 z 3 lvl (expie narazie tylko 1 trójkę)
Kilka słów o sobie: Gram bo mi się nudzi, wchodzę kiedy mam czas, ogółem rozumiem już prawie całą grę z wyjątkiem kilku szczegółów takich jak: jak przechwycić armie wroga kiedy idzie (nie miałem jeszcze szansy), nie kapuje gdzie są te walki narodów, ale chętnie mogę się dołączyć.
Nie gram na prawdziwej kasie, przynajmniej nie w tym etapie gry xD
A do gildi dołączam temu, że masalas wbija mi się na teren i niszczy mi świątynie, nie mam jak się rozwijać.
Zabrał mi już 50% terytorium (z 68) i straciłem prawie jedyny punkt odbioru dóbr.
Ale po za tym dopadł chyba kilku z poprzedniej gildi bo wykopali ich z niej i nie mam żadnych tam sprzymierzeńców a daleko nie pociągnę z takim gościem na karku, mimo że mnie nie ma jak atakować ciężko mi jest się rozwijać, odbiera mi szanse na więcej punktów dóbr itp.

Mam nadzieję że się dostane, wiem że to nie kilka słów o mnie było ale żalenie się jak 1 z członków gildi mnie jedzie i nie mam jak się rozwijać ale tak wyszło xD

Offline

 

#2 2010-12-18 09:29:28

 Niswar

Administrator

11301024
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 13
Punktów :   

Re: podanie darkanka

A próbowałeś z Masą porozmawiać na ten temat?
Spełniasz wymagania myślę, że spokojnie możemy Cię wziąć

P.S. Przechwytywanie jest bardzo proste, już Ci tłumaczę:

1) Twój bohater musi stać nieruchomo
2) Bohater przeciwnika musi być w Twoim zasięgu
3) Gdy oba powyższe punkty będą spełnione klikasz raz na bohatera i dajesz PRZECHWYCENIE
4) Klikasz na bohatera przeciwnika i walczycie

P.S.2. Walki narodów to nic innego jak walka o Kaplicę, w których nasza gildia uczestniczy w miarę możliwości. Walka polega na tym, że stawiamy się w określonym miejscu i czasie z najlepszym wojskiem i atakujemy określone państwo np. Rzym.

Pozdrawiam i czekam, aż się inni wypowiedzą.


http://img339.imageshack.us/img339/9716/beznazwy1tl.png

Offline

 

#3 2010-12-18 22:15:28

Dahgar

Freedom™

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: podanie darkanka

hm

+ spełniasz wymogi
+ prawdomówny jesteś
+ myślę ze coś tam możesz zdziałać jak to mówią  nie od razu Rzym zbudowany

- taki byle Masa cie jedzie

PS: w jakiej gildii byleś ??
PS2: więcej nie będę pił bo początkowo mój pierwszy + wyglądał tak " spełniasz minusy "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ps-wsp.pun.pl www.x-man.pun.pl www.energia10na11prz.pun.pl www.wlzaoczni.pun.pl www.bricobrzeg.pun.pl